KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13372484

nr 1337 2484

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, sydländskt kustlandskap, 12x28 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:49:38