KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12261042

nr 1226 1042

Nino Ramsby

(f. 1972), Sverige

Blandteknik, Nino Ramsby (f. 1972), Sverige. "Årstabron". Signerad, daterad Nino 2018. Mixed media (fine art print + akvarell), monterad på glas, 30x23 cm. Skänkt till auktionen av konstnären genom stadsbrud Babben Larsson

Nino Ramsby, svensk bildkonstnär född 1972.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.000 kr

torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00

     600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     700 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • Tema
  • 18 okt

Stadsbrudskåren

Läs mer om Stadsbrudskåren

Nino Ramsby

Läs mer om Nino Ramsby