KONST / Oljemålningar / Blandteknik 13371115

nr 1337 1115

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Blandteknik, Marika Lang (f. 1961), Sverige. Wenner-Gren Center, Monogramsignerad. Olja på litografiskt tryck. Bladets mått: 29x40 cm

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:43:29

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang