KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13115289

nr 1311 5289

Margareta Linton

(1931-2011), Sverige

Blandteknik, Margareta Linton (1931-2011), Sverige. Blomsterstilleben, Monogramsignerad ML, -92. Motivet: 59x41 cm

måndag 2 mars 2020
kl 19:06:44

Margareta Linton

Läs mer om Margareta Linton