KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13531313

nr 1353 1313

Marco Cecioni

(f. 1948), Sverige

Blandteknik, Marco Cecioni (f. 1948), Sverige. Signerad a tergo, 1991, "DEA", duk, 48x48 cm

Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 19:26:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Marco Cecioni

Läs mer om Marco Cecioni