KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185089

nr 1318 5089

Manuel Casimiro

(f. 1941), Portugal

Blandteknik, 5 st, Manuel Casimiro (f. 1941), Portugal. Signerad. Motivet: 23x31cm

Manuel Casimiro, portugisisk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 april 2020
kl 19:30:52

Manuel Casimiro

Läs mer om Manuel Casimiro