KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13521014

nr 1352 1014

Ludvig Lubbe Nordström

(1882-1942), Sverige

Blandteknik, Ludvig Lubbe Nordström (1882-1942), Sverige. Signerad, daterad -31. Motivet: 8x13 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:57:34

Ludvig Lubbe Nordström

Läs mer om Ludvig Lubbe Nordström