KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13513032

nr 1351 3032

Lennart Jirlow

(1936-2020), Sverige

Blandteknik, Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. "Hallarna Paris". Signerad, oramat löst blad, 15,3x18,5

Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:39:59

  • Klassiska
  • 28 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow