KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9601818

nr 960 1818

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), Komposition, ej signerad, på papper, bladets mått: 42x70 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2015
kl 20:48:53

11/5 20:11:58 1      Vinnande bud

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt