KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12342302

nr 1234 2302

Jörgen Waring

(f. 1938), Danmark

Blandteknik, Jörgen Waring (f. 1938), Danmark. Komposition, Signerad, olja på papper. Motivet: 28x19

Jørgen Waring, dansk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:33:14

6/2 11:33:31 1      100 kr
6/2 21:36:20 2      Vinnande bud

Jörgen Waring

Läs mer om Jörgen Waring