KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12837055

nr 1283 7055

Jorge B Stever

(f. 1940), Tyskland

Blandteknik, Jorge B Stever (f. 1940), Tyskland. "Warming cooling tones". Signerad, numrerad 4/4. Mixed media, målning på litografisk bottenplatta. Bladets mått: 105x75 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:09:07

4/10 22:20:36 1      2.000 kr
21/10 17:47:29 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Jorge B Stever

Läs mer om Jorge B Stever