KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12837055

nr 1283 7055

Jorge B Stever

(f. 1940), Tyskland

Blandteknik, Jorge B Stever (f. 1940), Tyskland. "Warming cooling tones". Signerad, numrerad 4/4. Mixed media, målning på litografisk bottenplatta. Bladets mått: 105x75 cm

Utrop:

3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 2.000 kr (per 22:35:30)
Uppdatera
Visning

fredag 18/10, lördag 19/10, söndag 20/10 och måndag 21/10

Auktionen
avslutas:

måndag 21 oktober kl 19:09:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
4/10 22:20:36 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 okt

Jorge B Stever

Läs mer om Jorge B Stever