KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12891621

nr 1289 1621

Blandteknik

Ingalill Sjöblom, komposition. Signerad, 45x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:20:25