KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12891621

nr 1289 1621

Blandteknik

Ingalill Sjöblom, komposition. Signerad, 45x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:20:25

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor