KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12769407

nr 1276 9407

Blandteknik

2 st, Huang Li, Kvinnor. Signerade, 1992. Motivet: 48x56 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:22:12