KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13384150

nr 1338 4150

Blandteknik

Holger Hjorth, Sverige. Porträtt. Signerad, daterad 1961. Motivet: 24x16cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:10:04

27/7 19:45:29 1      Vinnande bud