KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12779099

nr 1277 9099

Helge Artelius

(1895-1989), Sverige

Blandteknik, Helge Artelius (1895-1989), Sverige. Akvarell / tusch, Vinterkväll, Signerad, bladets mått: 34x16 cm

Helge Artelius, svensk bildkonstnär född 1895, död 1989.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:13:15

26/9 13:36:02 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Helge Artelius

Läs mer om Helge Artelius