KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12826079

nr 1282 6079

Harry Kampf

(1926-1989), Sverige

Blandteknik, Harry Kampf (1926-1989), Sverige. Kvinna på cykel. Signerad. Motivet: 27x22 cm

Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:56:37

Harry Kampf

Läs mer om Harry Kampf