KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12826079
nr 1282 6079
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Blandteknik, Kvinna på cykel. Signerad. Motivet: 27x22 cm
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:56:37