KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12343281
nr 1234 3281
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 47, ca 30x40 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:04:00
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
500 kr