KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12343281

nr 1234 3281

Gunnar Norrman

(f. 1912), Sverige

Blandteknik, Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, daterad 47, ca 30x40 cm

Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:04:00

Gunnar Norrman

Läs mer om Gunnar Norrman