KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12756042

nr 1275 6042

Gösta Nordblad

(1897-1940), Sverige

Blandteknik, Gösta Nordblad (1897-1940), Sverige. Modellstudie, signerad, "Rom 1925". Motivet: 45x31 cm

Gösta Nordblad, svensk målare född i Eslöv 1897, död i Stockholm 1940.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 22:39:04)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:16:04

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
9/9 22:23:56 1      100 kr
12/9 23:09:42 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gösta Nordblad

Läs mer om Gösta Nordblad