KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13417359

nr 1341 7359

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Blandteknik, Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 61/100. Mixed media. Bladets mått: ca 54x74 cm

Konditionsrapport: kasetten skadad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:01:18

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel