KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185213

nr 1318 5213

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Blandteknik, Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 61/100. Mixed media. Bladets mått: ca 54x74 cm

Konditionsrapport: kasetten skadad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:04:52

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel