KONST / Litografier / Blandteknik 12837069

nr 1283 7069

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Blandteknik, Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 75/100. Bladets mått: ca 54x74 cm

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.100 kr (per 05:58:57)
Uppdatera
Visning

fredag 18/10, lördag 19/10, söndag 20/10 och måndag 21/10

Auktionen
avslutas:

måndag 21 oktober kl 18:34:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 okt

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel