KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491454
nr 1349 1454
Folke Karlsson
(1907-1984), Sverige
Blandteknik, Signerad, i trädgården, 22x16 cm
Folke Karlsson, svensk målare och tecknare född 1907, död 1984.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:41:31
27/9 08:52:33
Folke Karlsson
Läs mer om Folke Karlsson