KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13195033

nr 1319 5033

Jan Rhodin

(f. 1938)

Blandteknik, Fåglar, Jan Rhodin (f. 1938), ca 49x34 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 april 2020
kl 18:14:40

7/4 07:29:32 1      Vinnande bud