KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13371038

nr 1337 1038

Dorothy de Bock Porter

(1873-1956), England

Blandteknik, Dorothy de Bock Porter (1873-1956), England. 2 st. Äppelblom och Vide. Signerade. Motivet: 28x21,5 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:16:23

Dorothy de Bock Porter

Läs mer om Dorothy de Bock Porter