KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13385023

nr 1338 5023

David Wallin

(1876-1957), Sverige

Blandteknik, David Wallin (1876-1957), Sverige. Stuga, Monogramsignerad. Motivet: 13x20 cm

David Wallin, född 1876, död 1957 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:38:31

22/7 00:04:45 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

David Wallin

Läs mer om David Wallin