KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12914042

nr 1291 4042

Curt Viberg

(1908-1969), Sverige

Blandteknik, Curt Viberg (1908-1969), Sverige. Hamnmotiv, "Teutonia Hamburg". Signerad, 1952. Motivet: 23x29 cm

Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:19:13

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Curt Viberg

Läs mer om Curt Viberg