KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 12757326

nr 1275 7326

Bo Erik Lundqvist

(f. 1934), Sverige

Blandteknik/collage, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Historia 1. Signerad, daterad 1997,119x88 cm

Bo Erik Lundqvist, född 1934 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

måndag 16 september 2019
kl 20:34:39

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist