KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 12767325

nr 1276 7325

Bo Erik Lundqvist

(f. 1934), Sverige

Blandteknik/collage, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Framtiden. Signerad, daterad 1977,116x88 cm

Bo Erik Lundqvist, född 1934 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:11:08)
Uppdatera
Visning

fredag 20/9, lördag 21/9, söndag 22/9 och måndag 23/9

Auktionen
avslutas:

måndag 23 september kl 19:07:30

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist