KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491262

nr 1349 1262

Celso Salgueiro

(f. 1927), Sverige

Blandteknik, Celso Salgueiro (f. 1927), Sverige. Signerad, daterad -67. Bemålat trä, 54x92 cm

Celso Salgueiro, svensk bildkonstnär född 1927 i Argentina.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:58:48

28/9 19:53:47 1      Vinnande bud

Celso Salgueiro

Läs mer om Celso Salgueiro