KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12455095

nr 1245 5095

Blandteknik

Carl Lindqvist, Vinga Sand, signerad, 58x37

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:59:14