KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12342089

nr 1234 2089

Blandteknik

Carl Lindqvist. Signerad, daterad -08, Fransk fiskebåt, 53x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:28:22

7/2 19:23:12 1      Vinnande bud