KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13496337

nr 1349 6337

Al Wagiella

(f. 1939)

Blandteknik, Al Wagiella (f. 1939), Integrerad neonbelysning. Signerad, mixed media, 100x110 cm

Al Wagiella, sudanesiskfödd målare och grafiker född 1939.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:43:30

Al Wagiella

Läs mer om Al Wagiella