KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12453155

nr 1245 3155

Acke Åslund

(1881-1958), Sverige

Blandteknik, Acke Åslund (1881-1958), Sverige. Han med hästar. Signerad, daterad -1920. Motivet: 21x27

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:53:06

26/3 19:52:16 1      Vinnande bud

Acke Åslund

Läs mer om Acke Åslund