ÖVRIGT / Diverse / Bläckställ 12894318

nr 1289 4318

Bläckställ

längd: 12 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:03:12