MÖBLER / Bord / Biblioteksbord 13491169

nr 1349 1169

Biblioteksbord

Barockstil, med lådor. Bredd: 174, djup: 83 cm, höjd: 74 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:11:54

28/9 12:40:43 1      1.700 kr
28/9 14:55:10 2      Vinnande bud