UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 13845592

nr 1384 5592

Armbandsur

Bulova, 1950-tal, doublé, manuell. Diameter: 30mm, plexiglas, "fancy lugs", boett nr: 3328040, läderband

Konditionsrapport: Slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:15:03

14/3 12:35:52 1      350 kr
15/3 20:10:03 2      Vinnande bud