KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13117269

nr 1311 7269

Torun Munthe-Brate

(1891-1993), Sverige

Akvareller, 3 st, Torun Munthe-Brate (1891-1993), Sverige. Signerad, 13x22- 22-28cm

Torun Munthe-Brate, född 1891, död 1993, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:25:19

26/2 23:49:38 1      Vinnande bud

Torun Munthe-Brate

Läs mer om Torun Munthe-Brate