KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13061005

nr 1306 1005

Torun Munthe-Bråte

(1891-1993), Sverige

Akvareller, 3 st, Torun Munthe-Brate (1891-1993), Sverige, tillskrivna. Ej signerade, 16x35 cm

Torun Munthe-Brate, född 1891, död 1993, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 februari 2020
kl 20:58:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Torun Munthe-Bråte

Läs mer om Torun Munthe-Bråte