KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13161365

nr 1316 1365

Akvareller

2 st, Signerade C Hampel, 1908, Bergssjö, 26x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:38:33

25/3 14:04:26 1      Vinnande bud