KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12757166

nr 1275 7166

Lennart Lundegårdh

(1934-2009), Sverige

Akvareller, 3 st, Lennart Lundegårdh (1934-2009), Sverige. Fåglar, signerad. 15x15 ca

Lennart Lundegårdh, svensk journalist och målare född 1934, död 2009.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:30:37

12/9 23:08:30 1      150 kr
16/9 18:25:32 2      Vinnande bud

Lennart Lundegårdh

Läs mer om Lennart Lundegårdh