KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12757166

nr 1275 7166

Lennart Lundegårdh

(1934-2009), Sverige

Akvareller, 3 st, Lennart Lundegårdh (1934-2009), Sverige. Fåglar, signerad. 15x15 ca

Lennart Lundegårdh, svensk journalist och målare född 1934, död 2009.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:30:37

12/9 23:08:30 1      150 kr
16/9 18:25:32 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Lundegårdh

Läs mer om Lennart Lundegårdh