KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13407366

nr 1340 7366

Akvareller

2 st, Japan. Signerad. Motivet: 40x30cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:28:55