KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13137319

nr 1313 7319

Akvareller

4 st, Hans Berlin. Signerad, Kina Slott, Caton 1, daterad 1940-1958. Motivet: 21-25 - 21x26 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 mars 2020
kl 18:43:15

10/3 18:00:18 1      100 kr
12/3 20:24:23 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor