KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13095334

nr 1309 5334

Tryggve Hermelin

(1856-1951)

Akvarell, Tryggve Hermelin (1856-1951), Signerad, daterad 1884, landskap, 28x36 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:46:08

19/2 12:22:05 1      Vinnande bud