KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757093

nr 1275 7093

Thure Wallner

(1888-1965), Sverige

Akvarell, Thure Wallner (1888-1965), Sverige. Ekorre. Signerad, 21x26 cm

Thure Wallner, född 1888, död 1965, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:39:09

14/9 12:10:23 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Thure Wallner

Läs mer om Thure Wallner