KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12771216

nr 1277 1216

Theodor Billing

(1849-1927), Sverige

Akvarell, Theodor Billing (1849-1927), Båtar. Signerad, daterad -02. Ca 23x33 cm

Theodor Billing, svensk bildkonstnär född 1849, död 1927.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:09:51

30/9 15:49:45 1      Vinnande bud

Theodor Billing

Läs mer om Theodor Billing