KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12989028

nr 1298 9028

Tage Hedqvist

(1909-1997), Sverige

Akvarell, Tage Hedqvist (1909-1997), Sverige. Signerad, år 1977. Motivet: 30x38cm

Tage Hedqvist, född 1909 i Piteå, död 1997, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:52:33

Tage Hedqvist

Läs mer om Tage Hedqvist