KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12859011

nr 1285 9011

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Stanislaw Zoladz (f. 1952), Sverige. Signerad, daterad 85, "Båtviken", 26x55 cm

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

måndag 28 oktober 2019
kl 20:14:27

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz