KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12859011

nr 1285 9011

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Stanislaw Zoladz (f. 1952), Sverige. Signerad, daterad 85, "Båtviken", 26x55 cm

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

Utrop:

10.000 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:14:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz