KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757331

nr 1275 7331

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Stanislaw Zoladz (f. 1952), Sverige. Signerad, daterad 1999, Kust, 47x69 cm

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

Utrop:

10.000 kr

Såld:

11.500 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:44:36

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz