KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757363

nr 1275 7363

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Stanislaw Zoladz (f. 1952), Sverige. Kustklippor. Signerad, daterad 1997. Ca 21,5x58,5 cm

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:14:53

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz